مزایای بوتاکس
آرایش و زیبایی

مزایای بوتاکس صورت در بانوان

در یک دهه اخیر روش های جراحی بسیار متعددی برای زیبا تر شدن ظاهر صورت پدید آمده است و در این قسمت قصد داریم به طور اختصاصی در خصوص مزایای بوتاکس با شما عزیزان سخن بگوییم

مزایای بوتاکس برای صورت بانوان

در یک دهه اخیر روش های جراحی بسیار متعددی برای زیبا تر شدن ظاهر صورت پدید آمده است و در این قسمت قصد داریم به طور اختصاصی در خصوص مزایای بوتاکس با شما عزیزان سخن بگوییم.  در کلینیک های پوست و زیبایی انواع و اقسام روش ها جهت بهبود ظاهر صورت و رفع چین و چروک ها انجام می شود که هر یک دارای جنبه های خاص خود می باشند.بسیاری از بانوان از مزایای بوتاکس اطلاعی نداشته که باعث می شود نسبت به آن بدبین باشند و یا حقایقی در خصوص بوتاکس وجود دارد که با دانستن آنها با آگاهی بیشتری نسبت به تزریق بوتاکس اقدام خواهند کرد.

روش های جراحی زیبایی بوتاکس صورت رایج در بانوان

کاهش شدت میگرن یکی از مزایای بوتاکس

به لحاظ علمی ثابت شده است که بوتاکس سبب می شود  تا بیمارانی که از بیماری سخت میگرن رنج می برند تا حدی شدت بیماریشان کمتر شده و سبب بهبود وضعیت در بیماران میگرنی شده است که این یکی از مزایای بوتاکس به شمار می رود.  در واقع طی چند سال اخیر با انجام تحقیقات متعدد تزریق بوتاکس به عنوان یکی از جدیدترین درمان های سردرد میگرنی مورد بحث متخصصین مغز و اعصاب بوده  و در حال حاضر روش روز درمان بیماری میگرن در کشورهای به روز و قوی و پیشرفته مانندآمریکا . اتحادیه اروپا می باشد.روش درمانی میگرن با بوتاکس با تحقیق های بسیار در نهایت موفق به اخذ گواهی از سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) شد. نکته مهم این است  که برای گرفتن نتیجه مناسب در درمان سردرد پس از تزریق بوتاکس، متخصص مغز و اعصاب باید بر اساس پارامترهای مشخصی بیمارانی را که از مزایای بوتاکس و تزریق آن سود می برند و این درمان برایشان می تواند موفقیت آمیز باشد را به شکل صحیح انتخاب کند.

جلوگیری از تعریق بیش از اندازه یکی دیگر از مزایای بوتاکس

یکی دیگر از مزایای بوتاکس این است که از تعریق افراطی و بیش از اندازه بدن جلوگیری می کند و این مناسب افرادی است که از تعریق بیش از اندازه خود رنج می برند و در نتیجه نواحی تولید کننده عرق در بدن دیگر به حالت افراط گونه تعریق نکرده و به حالت عادی باز میگردند.البته باید در نظر گرفت این روش به عنوان روش درمانی تعریق بیش از اندازه محسوب نمی شود و صرفا به عنوان کمک کننده می باشد و به طور موقت این گونه افراد را راحت می کند.برای ذینفع شدن از این روش و جلوگیری از تعریق بیش از اندازه باید به طور مرتب هر ۶ تا ۸ هفته تزریق بوتاکس را داشته باشید.

لیفت کردن پیشانی

یکی دیگر از مزایای بوتاکس صورت این است که می توانید تا حدی پوست پیشانی خود را لیفت کنید و از ظاهر خسته و پین و چروک در ناحیه پیشانی بکاهید و ظاهر صورت خود را جوان تر بکنید.در واقع با انجام بوتاکس صورت می توانید ظاهری جوان تر داشته باشید و از مزایای ظاهر مناسب تر با چین و چروک کمتر بهره مند شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *